Start

Kalendarz

Grudzień 2014 Styczeń 2015
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 49 1 2 3 4 5 6 7
Tydzień 50 8 9 10 11 12 13 14
Tydzień 51 15 16 17 18 19 20 21
Tydzień 52 22 23 24 25 26 27 28
Tydzień 1 29 30 31

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń w bazie

Sondy

Czy drużyna UKS Piast Ostrzeszów awansuje do rozgrywek III Ligi OZTS
 

Logowanie

  
Klasyfikacje końcowe
Wpisał: Administrator   
07.12.2014.
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego
w Tenisie Stołowym


Chłopcy do 10 lat (ur. 2004 i młodsi)  8 zawodników 
1. Piotr Klimek (SP Międzybórz) 
2. Michał Mądry (SP nr 2 Ostrzeszów 
3. Krystian Skwarek (SP Wieruszów) 
4. Krzysztof Wróbel (SP Siedlików) 
5-8 Kamil Piotrowski(SP Marszałki), Aleksander Chowański (SP nr 2 Ostrzeszów), Kamil Szymański (SP Zduny), Miłosz Kozłowski (SP Zduny) 

Chłopcy 11-12 lat (2003 – 2002) 7 zawodników 
1. Filip Kołodziej (SP Zduny) 
2. Kacper Balcerek (SP Grabów) 
3. Michał Mądry (SP nr Ostrzeszów) 
4. Bartosz Lubryka (SP Grabów) 
5-7 Łukasz Śmiatacz (SP Grabów), Grzegorz Jeziorek( SP Kuźnica Grabowska), Szymon Nowak (SP Kuźnica Grabowska) 

Chłopcy  13-15 lat (2001 – 1999) 8 zawodników 
1.Wiktor Malec (Gimnazjum Zduny)
2. Robert Walery (Gimnazjum Perzów)
3. Patryk Walczybok (Gimnazjum Siedlików) 
4. Dominik Talaga(LKS Bożacin) 
5-8 Antoni Wróbel (Gimnazjum Siedlików), Kacper Kołodziej (Gimnazjum Zduny), Krzysztof Matela (Gimnazjum Zduny), Patryk Nowak (Gimnazjum Siedlików) 


Chłopcy 16 – 19 lat (1998 – 1995) 4 zawodników 
1. Eryk Kania
2. Kacper Pokusiński 
3. Jakub Mak 
4. Bartosz Wantoch 


Panowie 20-39 lat 14 zawodników 
1.Marcin Giwerski 
2. Maciej Przybylski 
3. Tobiasz Klaga 
4. Mariusz Galewski 
5-6 Tomasz Kubacki, Dawid Marek 
7-8 Dariusz Grabowski, Adrian Pałat 
9-12 Krzysztof Kołaczek, Dawid Marek, Janusz Majewski, Daniel Fabroski 
13-14 Michał Zwierz, Andrzej Włodarczyk  

Panowie 40-50 lat 4 zawodników 
1. Józek Lewek 
2.  Rafał Pokusiński 
3. Andrzej Gogol 
4. Wiesław Szkopek 

Panowie powyżej 50 lat 4 zawodników 
1.Krzysztof Tomczak 
2. Stanisław Haladyn 
3. Roman Dziergwa 
4. Władysław Kącki 


Kategoria Zrzeszonych (28 uczestników)
     1. Robert Mądry 
2. Bartosz Lewek
3. Jerzy Przygoda 
4. Konrad Miazek
      5-6 Aleksander Maciejewski , Kacper Sobczyk 
      7-8 Damian Klimek, Przemysław Siwek 
       9-12 Marcin Gregorczyk, Kamil Giwerski, Adam Zaworski, Tobiasz Sobczyk 
      13-16 Bartosz Wantoch, Artur Konopienko, Paweł Jagodziński, Marcin Łopata 
      17-24 Kamil Poor,  Albin Sobczyk, Paweł Cyganowski, Mikołaj Łyżwa, Marek Ciesielski, Mikołaj Grzębka
      25-28 Angelika Klimek, Piotr Klimek, Łukasz Łopiński, Michał Kurek, Patryk Cłapka   


Dziewczyny do 12 lat (2002 i młodsze) 4 zawodniczki 
1.Julia Skwarek (SP Podzamcze)
2. Sandra Danielska (SP Marszałki) 
3. Ewa Witkowska (SP Marszałki) 
4. Olga Zydorczyk (SP Zduny) 

Dziewczęta 13 – 19 lat (2001 – 1995) 9 zawodniczek 
1. Patrycja Moska (Gimnazjum Wieruszów) 
2. Angelika Klimek (Gimnazjum Międzybórz)
3. Katarzyna Swora (Gimnazjum Zduny)
4. Aleksandra Smardz (Gimnazjum Czajków)
5. Magdalena Mądra 
6. Roma Trzeciak (Gimnazjum Czajków) 
7. Julia Talaga (LZS Bożacin)
8. Aneta Chowańska (ZSP CKU Przygodzice) 
9. Daria Górecka (Gimnazjum Czajków) 

Kobiety powyżej 19 lat (1994r. i starsze) 4 zawodniczki 
1.Dominika Szczotka
2. Paulina Dembska 
3. Edyta Gajewska 
4. Joanna Marek 

 
© Ceglarek 2007